/* Tutaj dodaj swój kod JavaScipt. Jeśli używasz jQuery, nie zapomnij ująć swój kod wewnątrz jQuery.ready() jak na przykładzie: jQuery(document).ready(function( $ ){ // Tutaj Twój kod });

FAQ

Czy systemy sterowania maszyn Trimble mogę zainstalować na dowolnej maszynie dowolnego producenta?

Tak, systemy sterowania Trimble instalujemy na większości maszyn stosowanych w budownictwie t.j. spycharki, koparki, równiarki, walce, rozściełacze asfaltów. Tyczy się to również producentów. Obsługujemy m.in. takie firmy jak: CAT, Komatsu, Liebherr, Volvo, Hitachi, Doosan, HBM, DRESSTA, Vogele. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży z Twojego regionu.

Gdzie można otrzymać najszybciej wsparcie techniczne?

Dzwoniąc bezpośrednio pod stacjonarny numer serwisowy 12 354 19 19

Jak przerobić pliki z projektami do właściwego formatu rozpoznawanego przez system na maszynie?

Do wykonania konwersji plików do właściwego formatu odpowiedniego dla systemów sterowania maszyn Trimble możemy wykorzystać oprogramowanie biurowe Trimble Business Center lub oprogramowanie terenowe File Flipper

Czy projekty 3D przygotowane do systemu sterowania maszyn możemy użyć do pracy z innymi urządzeniami takimi jak odbiorniki ruchome GNSS i tachimetry?

Tak, projekty przygotowane pod systemy sterowania maszyn Trimble mogą być wykorzystywane do pracy z urządzeniami pomiarowymi w terenie.

Czy systemy sterowania maszyn 3D oparte na technologii satelitarnej mogą pracować wewnątrz zadaszonych obiektów, pod wiaduktami i w tunelach?

Do pracy  w takich obiektach i przy ograniczonej widoczności satelit dedykowane jest użycie instrumentów optycznych takich jak tachimetr lub obrotowy niwelator laserowy.

Czy jesteśmy w stanie otrzymać informacje odnośnie wykonanych robót maszyną na projekcie?

Tak, korzystając z opcji oprogramowania jesteśmy w stanie rejestrować pracę maszyny z wykorzystaniem systemu 3D i sprawdzać rezultaty tej pracy poprzez przeglądarkę internetową z dowolnego miejsca

Czy można zdalnie przesyłać projekty na maszynę?

Tak, można wykorzystując jedną z naszych aplikacji bezprzewodowo przesłać projekty z biura bezpośrednio do maszyny w terenie.

Czy można pracować używając systemu 3D Trimble bez projektu?

Tak, operator na maszynie korzystając z opcji oprogramowania może samodzielnie przygotować płaską powierzchnię lub powierzchnię nachylona z określonym spadkiem i kierunkiem spadku. W sprawie szczegółów proszę dzwonić pod numer serwisowy 12 354 19 19