/* Tutaj dodaj swój kod JavaScipt. Jeśli używasz jQuery, nie zapomnij ująć swój kod wewnątrz jQuery.ready() jak na przykładzie: jQuery(document).ready(function( $ ){ // Tutaj Twój kod });

Serwis Efficient Site

efficient-site-SITECH-553×426-c-default

Razem nadajmy nowy wymiar Twoim zakładom produkcyjnym EARTHWORKS i QUARRY SITES– optymalizacja produkcji i zmniejszenie śladu węglowego.

Zespół Efficient Site doradza, szkoli i wspiera zainteresowanych we wdrażaniu metod i technologii, dzięki którym ich produkcja staje się bardziej wydajna i ekologiczna.

 

 

 

 

Nasz zespół łączy w sobie unikalne połączenie know-how:

 • ekspertów biznesowych specjalizujących się w w optymalizacji procesów produkcji na placu budowy lub w kamieniołomach
 • inżynierów specjalizujących się w systemach pomiarowych (czujniki, systemy pozycjonowania, dane topograficzne i maszynowe)
 • inżynierów specjalizujących się w analizie i przetwarzaniu danych.

Sprawdza się w najważniejszych sprawach:

 • Towarzyszymy Ci we wdrażaniu i eksploatacji naszych rozwiązań w zakresie monitorowania produkcji HOLIXA Quarry i HOLIXA Productivity.
 • Przeprowadzamy badania symulacyjne wydajności systemów produkcyjnych, aby umożliwić znalezienie optymalnego rozwiązania pod względem produkcji, kosztów produkcji i emisji CO2.
 • Określanie wielkości dla poszczególnych etapów produkcji
 • Rozmieszczenie instalacji i wybór najlepszych tras przejazdu

Podczas tych badań wykorzystujemy informacje zwrotne z naszych systemów monitorowania produkcji, co pozwala nam uzyskać wyniki zgodne z rzeczywistością!

Skontaktuj się z nami


   


  Dane osobowe zbierane za pośrednictwem witryny internetowej https://sitech-poland.pl/ (zwanej dalej „Witryną internetową”) mają być przetwarzane przez SITECH POLAND Sp z.o.o., administratora danych, dla celów przetwarzania Państwa zapytania o informację oraz lepszego poznania Państwa.
  Informacje oznaczone gwiazdką są obowiązkowe na potrzeby obsługi Państwa zapytań.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony danych osobowych mają Państwo:
  - prawo dostępu (oraz) do poprawiania, usuwania i przenoszenia Państwa danych osobowych;
  - prawo do wnioskowania o ograniczenie przetwarzania Państwa danych osobowych i wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania z uzasadnionych powodów;
  Mają Państwo również prawo złożyć skargę do organu nadzoru takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych.
  Mogą Państwo wykonać powyższe prawa, pisząc na następujący adres e-mail: dpo@monnoyeur.com
  Jednak Państwa sprzeciw może, w praktyce i w zależności od przypadku, mieć wpływ na Państwa zapytanie o informacje.
  W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących przetwarzania należy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.